Kniha návštěv

Re: Nová kniha a DVD

Datum: 25.11.2011 | Vložil: Bob Dvořák

S potěšením oznamuji, že nová kniha Radost z jídla už je na světě.
Obě knížky, "Radost ze zdravých dětí" a "Radost z jídla" jsou již nyní k dostání u nás na Institutu celostní medicíny v Praze, Na Florenci 35.
Prolistovat a objednat si je můžete i přímo na stránkách nakladatelství Anag a jistě budou i v knižních obchodech.

Kniha Radost ze zdravých dětí a DVD

Datum: 14.05.2011 | Vložil: Mirek Tureček

Dobrý den Bobe.
Už asi dva roky máme knihu Radost ze zdravých dětí, na kterou tady odkazujete v části "Co nabízím". Knížka je bezvadná! Ale v té staré ještě nebylo vaše DVD :-(
Teď ta kniha vyšla znovu a koukám, že je doplněná, rozšířená a hlavně v ní je vaše nabušené dvouhodinové DVD. Poraďte mi: Opravdu je ta nová kniha o tolik lepší? Nešlo by nějak získat jen to vaše DVD, když už knížku máme?
Mirek

Re: Kniha Radost ze zdravých dětí a DVD

Datum: 14.05.2011 | Vložil: Bob Dvořák

Dobrý den Mirku.
Ano, nově vydaná kniha opravdu stojí za koupení a důkladné pročtení. Je úplně předělaná, doplněná a rozšířená, prostě lepší. Při natáčení a střihu doprovodného DVD jsme s autory prožili naprosto fantastických 14 dní. Dlouho jsem se tak nezasmál a proč to nepřiznat, dlouho jsem se tak dobře nenabaštil. Všechno, co v knize, na fotkách a DVD vidíte, musel někdo sníst. To byly časy!
Navrhuji, abyste starou knížku někomu věnovali a koupili si novou s DVD.
Pokud vám jde jenom o DVD, mohu vám ze své kamery nasypat poctivých 23 GB editovaných dat v profi kvalitě HDV.
Váš PC nebo dataprojektor to zvládne.
Bob

Váš překlad knihy o Alexandrině

Datum: 14.05.2011 | Vložil: MVDr. Ludmila Příkazská

Právě jsme s manželem dočetli váš překlad knihy o Alexandrině, na který se dá kliknout v oddíle "Co nabízím". Řeknu vám - to je teda síla! Knížka není velká a měl by si ji přečíst každý člověk, aby si trochu srovnal hodnoty.
Moc vám Bobe děkujeme, že svou mravenčí práci takto zveřejňujete pro poučení, pomoc i potěchu ostatních. Vaše stránky jsou z těch užitečných.
Jsou milé a přívětivé. Děkujeme!

Zjednodušení

Datum: 30.09.2010 | Vložil: MUDr. Rostislav Beneš

Vážený pane Bobe. Blahopřeji k vašim novým stránkám. Z přísně lékařského hlediska se ve vašich textech a zvláště v Poradně někdy dopouštíte značných zjednodušení. Avšak musím uznat, že pro laiky tím nenáročnou formou zpřístupňujete mnohdy i mně neznámé finesy klasické medicíny. Vaše texty jsou formálně správné, snadno pochopitelné a vždy přívětivé. Děláte dobrou a užitečnou práci. Děkujeme.
P.S. Mohu za vámi poslat několik svých pacientů, kteří dávají přednost tradiční přírodní medicíně a mohou si dovolit (zatím) nepoužívat žádné chemické tabletky?

Re: Zjednodušení

Datum: 02.10.2010 | Vložil: Bob Dvořák

Děkuji za pochvalu, od lékaře potěší dvojnásob. Budu rád, když se na mne obrátí kdokoli z pacientů, kteří důvěřují přírodním postupům. I ty však mají své meze. Někteří lidé se již bez invazivní moderní léby neobejdou. Tohle je třeba posoudit vždy velmi citlivě.

Tož, fajne...

Datum: 26.09.2010 | Vložil: Jirka B.-aiki ;-)

Bobe, gratuluji k otevření stránek. Vidím, jak je denně doplňuješ a můžeme se tedy "kochat". Přeji elán a čas na Tvé záliby.

Díky

Datum: 25.09.2010 | Vložil: Ilona Hlávková

Bobe díky, chval se dál. Máš za co. Tvé stránky se Ti povedly báječně. Mám nutkání říci: "No konečně!" Jsi skvělý a budu ráda dále Tvým studentem.

Radost z nových stránek

Datum: 25.09.2010 | Vložil: Mirka Schäferová

Bobe, máš moc pěkné stránky, děkuji za to co jsi pro nás vytvořil. Pomohou nám všem, studentům i klientům. Děkuji

Gratuluji

Datum: 22.09.2010 | Vložil: Naďa O. peron

Bobe nač ta skromnost stránky jsou nádherné. Mnoho nám pomohou. Jsem ráda, že se mohu pod Tvým vedení dále vzdělávat a poznávat nádherné Shiatsu. Moc děkuji za stránky. Naďa O

Záznamy: 21 - 30 ze 35
<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek