Kniha návštěv

Re: Připravuje se další knížka???

Datum: 03.08.2013 | Vložil: Bob Dvořák

Ano, máte dobré uši. Již nějakou dobu pilně pracujeme na další veledůležité knížce, tentokrát bude celá o celiakii. Pracovní název je zatím Radost ze zdravých střev. Rozhodně se máte na co těšit!
O MUDr. Strnadelové netřeba pochybovat.
Z mé strany: mám novou kameru a nový bezdrátový mikrofon.

...

Datum: 06.08.2012 | Vložil: Štěpán Kubeček

Ahoj Bobe, co dodat. Krasne stranky, krasne fotky. Doufam, ze zustaneme v kontaktu a zase nekdy pokecame o fotkach a tak. Tady je odkaz na nase cestovani po Kanade a Aljasce. Na oplatku dam tvuj odkaz na nase rajce. Mej se fajn..

stepanovacanada.rajce.net

Nová kniha a DVD

Datum: 11.11.2011 | Vložil: Mgr. Jiřina Kosová

Slyšela jsem, že jste spolupracoval na další knížce o zdraví
a že i k této knížce jste natočil pěkné DVD. To minulé je super! Hodně nám pomáhá, protože je praktické.
Kdy bude nová knížka v prodeji? O čem bude?

Re: Nová kniha a DVD

Datum: 11.11.2011 | Vložil: Bob Dvořák

Ano, kniha už je v tisku a DVD se lisuje. Bude už na vánočním trhu. Kniha a DVD je o přírodních léčebných nápojích a obkladech a vůbec o přírodních postupech. Máte se na co těšit.

Re: Nová kniha a DVD

Datum: 25.11.2011 | Vložil: Bob Dvořák

S potěšením oznamuji, že nová kniha Radost z jídla už je na světě.
Obě knížky, "Radost ze zdravých dětí" a "Radost z jídla" jsou již nyní k dostání u nás na Institutu celostní medicíny v Praze, Na Florenci 35.
Prolistovat a objednat si je můžete i přímo na stránkách nakladatelství Anag a jistě budou i v knižních obchodech.

Kniha Radost ze zdravých dětí a DVD

Datum: 14.05.2011 | Vložil: Mirek Tureček

Dobrý den Bobe.
Už asi dva roky máme knihu Radost ze zdravých dětí, na kterou tady odkazujete v části "Co nabízím". Knížka je bezvadná! Ale v té staré ještě nebylo vaše DVD :-(
Teď ta kniha vyšla znovu a koukám, že je doplněná, rozšířená a hlavně v ní je vaše nabušené dvouhodinové DVD. Poraďte mi: Opravdu je ta nová kniha o tolik lepší? Nešlo by nějak získat jen to vaše DVD, když už knížku máme?
Mirek

Re: Kniha Radost ze zdravých dětí a DVD

Datum: 14.05.2011 | Vložil: Bob Dvořák

Dobrý den Mirku.
Ano, nově vydaná kniha opravdu stojí za koupení a důkladné pročtení. Je úplně předělaná, doplněná a rozšířená, prostě lepší. Při natáčení a střihu doprovodného DVD jsme s autory prožili naprosto fantastických 14 dní. Dlouho jsem se tak nezasmál a proč to nepřiznat, dlouho jsem se tak dobře nenabaštil. Všechno, co v knize, na fotkách a DVD vidíte, musel někdo sníst. To byly časy!
Navrhuji, abyste starou knížku někomu věnovali a koupili si novou s DVD.
Pokud vám jde jenom o DVD, mohu vám ze své kamery nasypat poctivých 23 GB editovaných dat v profi kvalitě HDV.
Váš PC nebo dataprojektor to zvládne.
Bob

Váš překlad knihy o Alexandrině

Datum: 14.05.2011 | Vložil: MVDr. Ludmila Příkazská

Právě jsme s manželem dočetli váš překlad knihy o Alexandrině, na který se dá kliknout v oddíle "Co nabízím". Řeknu vám - to je teda síla! Knížka není velká a měl by si ji přečíst každý člověk, aby si trochu srovnal hodnoty.
Moc vám Bobe děkujeme, že svou mravenčí práci takto zveřejňujete pro poučení, pomoc i potěchu ostatních. Vaše stránky jsou z těch užitečných.
Jsou milé a přívětivé. Děkujeme!

Zjednodušení

Datum: 30.09.2010 | Vložil: MUDr. Rostislav Beneš

Vážený pane Bobe. Blahopřeji k vašim novým stránkám. Z přísně lékařského hlediska se ve vašich textech a zvláště v Poradně někdy dopouštíte značných zjednodušení. Avšak musím uznat, že pro laiky tím nenáročnou formou zpřístupňujete mnohdy i mně neznámé finesy klasické medicíny. Vaše texty jsou formálně správné, snadno pochopitelné a vždy přívětivé. Děláte dobrou a užitečnou práci. Děkujeme.
P.S. Mohu za vámi poslat několik svých pacientů, kteří dávají přednost tradiční přírodní medicíně a mohou si dovolit (zatím) nepoužívat žádné chemické tabletky?

Re: Zjednodušení

Datum: 02.10.2010 | Vložil: Bob Dvořák

Děkuji za pochvalu, od lékaře potěší dvojnásob. Budu rád, když se na mne obrátí kdokoli z pacientů, kteří důvěřují přírodním postupům. I ty však mají své meze. Někteří lidé se již bez invazivní moderní léby neobejdou. Tohle je třeba posoudit vždy velmi citlivě.

Záznamy: 11 - 20 ze 29
<< 1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek